تبلیغ عقیده انحرافی تناسخ در مجله های ایران

مجله «پ» و مجله «س» در اقدامی غیر قابل باور تصاویر بازیگران یکی از سریال های صهیونیستی شبکه فارسی وان را در صفحات میانی و حتی بر روی جلد خود منتشر کرده اند.

به گزارش جوان ، این سریال علاوه بر ترویج بی بند و باری در راستای تبلیغ و ترویج تناسخ تهیه و از این شبکه صهونیستی پخش می شود . تناسخ یکی از مهمترین مبانی برخی از فرقه های کاذب عرفانی و به خصوص کابالا یعنی عرفان یهودی است.بر اساس این تفکر مردود، روح انسان پس از مرگ در جسمی دیگر به حیات خود ادامه می دهد و در حقیقت عرفانهای کاذب با اشاعه این تفکر می خواهند اعتقاد به قیامت و دنیایی دیگر را از بین برده و تفکرات اومانیستی خود را جایگزین آن کنند.

در همین زمینه دکتر ابهری کارشناس علوم رفتاری به «جوان» گفت : با وجود تمامی تذکرات و فریادهای ما درباره آسیب های فرهنگی و اجتماعی شبکه فارسی وان جای بسی تاسف است که در دو مجله منتشر شده در جمهوری اسلامی ایران، تصاویری از بازیگران سریال های غیر اخلاقی و غیر موجه این شبکه که توسط یک یهودی و فردی صهیونیست و در جهت تخریب و زیر پا گذاشتن مسائل اخلاقی و فرهنگی در ایران است، منتشرشده و به شکلی مستقیم برای این شبکه تبلیغ شود.
 

/ 0 نظر / 83 بازدید